главная english Школа грима, макияжа и стиля
Наша страница на FaceBook  Instagram  Twitter  Наше видео  Pinterest
Наша практика- Профессиональная школа-студия гримеров Аллы Чури
 
КРАСОТА - MAKE-UP

Солнце у "чаривному дзеркалі"

На запитання "Ви відкрили салон?" я завжди відповідаю: "Так". Ми відкрили салон, але він не відповідає загальноприйнятому сенсові цього слова. Це консультаційний центр, де будь-яка жінка може одержати консультацію. З індивідуального макіяжу. Запитань ставлять багато і дістають на них найдокладніші відповіді.
Подробнее...

Обираемо акцент

Небачена, фантастично багатопланова плутанина вже третій рік панує у світі моди. Щойно вранці Жан Поль Готьє проповідував світлий, прозорий "no make-up"— увечері Стефан Маре створює макіяж "destroy" для його дефіле. І оскільки схоже, що кульбіт— основний рух моди, вона постійно щось вимагає від нас, даруючи нові версії і примушуючи різко змінювати свій образ.
Подробнее...

Весняний бал

Любі юмої дівчатка! У вас починається наичарівніший час для жінки. Усі ви в цьому віці невимовно прекрасні. Ви прикрашаєте собою все, чого торкаєтеся! Я хочу трішечки підказати вам, як довершити свій образ, преше, що ускладнює вам життя, - це проблеми юнацької шкіри. Прищі - це лихо, котрим, на жаль, у нашій державі практично не займається серйозно жоден медичний заклад. Читаючи ваші листи, я розумію, що це - проблема номер один. А оскільки причиною цього захворювання є процеси гормонального характеру, то вирішувати й призначати метод лікування повинен грамотний лікар. І все ж, за появи перших ознак виникнення вугрового сипу слід уживати деяких заходів.
Подробнее...

Твій найкращий день

Ідеальна врода — міраж. Не прагніть до неї навіть у найважливіший у житті день.
Спробуйте розгадати свій секрет краси, і ви зрозумієте, що слід одягти і як нафарбуватися. Адже краса залежить не від модного макіяжу й фірмової, розкішної сукні. У жіночій привабливості перш за все присутні міра, смак, вишуканість та внутрішня чарівливість. І ніщо не прикрашає жінку більше за її віру у свої чесноти.
Подробнее...

Годинник вашої шкіри

Чи не доводилося вам, любі дами, з подивом дивитися на себе у дзеркало? З подивом, бо ви раптом почали погано виглядати. Уранці все було гаразд: шкіра свіжа, підтягнута, очі ясні, зачіска чудова, а опівдні, коли ви вирішили поновити макіяж... Виявилося, що він не прикрашає вас, а наче існує окремо від обличчя, не лягає рівним шаром на шкіру, а волосся раптом перестало слухатися. Трапляється й таке: ви приходите до косметичного кабінету і звична процедура викликає роздратування й неприємне, майже болісне відчуття.У чім річ? Чому з нами відбуваються такі казуси? Можна не звернути на це уваги, не з'ясовувати причину, а можна спробувати розібратися, пильно прислуховуючись до себе.
Подробнее...