главная english Школа грима, макияжа и стиля
Наша страница на FaceBook  Instagram  Twitter  Наше видео  Pinterest
Профессиональная школа студия Аллы Чури
 
Классика и совершенстово
Алла ЧУРЯ

 

Краса, краса, краса! Як же багато ми про неї думаємо й говоримо. Красивий одяг, красива фігура, красиві ноги, красиві руки, вродливе обличчя, красиве волосся! Господи, скільки розмов і писанини, скільки рекламних вигуків про природну ненав'язливу, природну непомітну красу.

 

Як же все це набридло! Хочеться незвичайного і яскравого, сяючого й золотого. Класика, досконалість, бездоганність -"класичний люкс" - чи не це та мрія, яка вічно живе в кожній і із нас?! Земля й природа, подих екзотики та відкриттів - вони не підходять для цього стилю. Відчуття особливого шику, легке, немов повітря, майже невловиме, присутнє в жінці, яка змогла зрозуміти і вміє носити "класичний люкс". Захват і задоволення, млість та спокуса йдуть поруч із нею.

 

 Макіяж "Класичний люкс" - це, перш за все, поєднання кольорів. Золото й пурпур - символ царського парадного одягу, а отже їхня дивовижна гармонія та виразність відомі давно. Це основний напрямок кольору у макіяжі. Він характерний поєднанням старого золота з темними модними відтінками. Золото на повіках, темний пурпуровий на підбрів'ї та лілові відтінки губних помад створюють загадку й чарівність на блідому, матовому обличчі. Акцент шокуючих очей та губ не терпить третьої деталі на обличчі.
Вїдкрите, гладке чоло не любить ' темних вигнутих брів. їхня форма є гранично легкою, вишуканою й витонченою, але вони майже безбарвні. Тільки легка фіолетова тінь може вгадуватися біля їхньої основи. І, певна річ, волосся - блискуче, здорове, доглянуте, натуральних відтінків - у маленькій вишуканій зачісці, без таких улюблених пасом, що звисають. Елегантність, продуманість, але це ще не все.
" Великий стиль" вимагає бездоганної світськості. Це вміння не видаватися смішною у своїх ретельно продуманих костюмі та макіяжі, а навпаки — затьмарити, зачарувати й полонити. І ще один зовсім невеличкий штришок. ' Класичний люкс" "не терпит суеты". Ця вишуканість робить дорослішою й підкреслює жіночу драматичність.

 

Журнал "Єва" , весна 1997 р.

Печать E-mail

Читать еще :